beylikdüzü perdeci,beylikdüzü perdeciler,beylikdüzü perde montak,beylikdüzü korniş ,beylikdüzü korniş montaj usatsı

Beylikdüzü Perdeci ,Keşif ,ölçü alma ve satılan ürünün montajı ücretsizdir.
Beylikdüzü ve çevresinde mobil hizmet veriyoruz.
Ürün Kartelalarımızla evinizde veya iş yerinizde sunum yapıyoruz.
Uygulama yapılacak mekanları şahsen tespit ederek mimari ölçü alınarak ,pratik ve uygun perde tasarımı seçmenize uzman tavsileriyle yardımcı oluyoruz.
Perdelik kumaşların top halinde satışını yapma seçenegi sunuyoruz,top halinde satın aldıgınız ürün piyasa fiyatlarının %50 altındadır,toptan satış prosedürü uygulanır,sizlere oldukça ekonomik çözümler sunmamızı saglar.Beylikdüzü
.

Sahne Perdeleri

beylikdüzü perdeci,kumandalı perdeler,sahne perdeleri beylikdüzü,beylikdüzü korniş

Beylik düzü perdeci
Kumandalı perde sistemleri mekanizmalı perdelere uyguluyoruz ,stor,zebra,jaluzi,sahne perdesi sitemlerinde oldukça kullanışlıdır.

Kumandalı perdeler elektrik motoruyla hareket ettirilmek suretiyle aşagıya,yukarıya,saga ve sola açılıp kapanabilir. En son akıllı perde sistemlerinde güneş enerjili şarz üniteleri kullanıyoruz,güneşin hareketlerine duyarlı otonom perde sistemleri üretiyoruz,akıllı perdelerin yazılımlarınıda kendimiz yapıyoruz,kullandıgımız otonom perde kompenentlerinde yüksek kaliteli devreler ,diyotlar ve güvenlik sistemleri kullanıyoruz.Beylikdüzü perdeci.

Korniş montaj Ve Perde Tadilatı

Beylikdüzü Korniş montaj Ustası

Tel:0535 483 0633

beylikdüzü perde montaj,beylikdüzü korniş montaj ve perde tadilat hizmetleri

Korniş montajında kullandıgımız ekipmanlar uygulama zemini olan tavanın nevisine göre farklılık göstermektedir,Alçıpan tavan,Kartonpiyer tavan ve beton tavan için ayrı ayrı dübeller ve vidalar kullanıyoruz,kornişin saglıklı şekilde montajını gerektiren tüm uygulumaları ustalarımız başarıyla yerine getirir.Mobil servis araclarımız ile perde montajı konusun Beylikdüzü ve çeveresinde hizmet veriyoruz. .Beylikdüzü korniş Montaj ustası.

Kartonpiyer veya alçıpan tavana korniş takma esasları.

Beylikdüzü Korniş montaj ustasının deneyimleri neticesinde geliştirdigi,kartonpiyere ve alçıpana farklı dübel uygulamaları her iki zayıf zeminde maksimum tutuş saglamayı hedefliyor,daha önceleri silikon yapıştırıcılar ile bu sorun çözülmeye çalışılıyordu ama silikon ne kadar saglam olursa olsun tavandaki boyaya uygulandıgından tavan boyasıyla beraber korniş de düşüyordu,dolayısıyla artık silikon yapıştırıcı kullanmıyoruz,ustamızın uygun gördügü şemsiye gibi açılan metal dübeller kullanıyoruz.

Beylikdüzü Perde Atolyesi

Perde dikiş atolyemiz mevcuttur 30 kişilik uzman dikiş ve montaj ustası ile istanbulun ve nitelikli abiye dikiş atolyesine ve montaj ekibine sahibiz .

Mobil servis araclarımız ile perde montajı konusun Beylikdüzü ve çeveresinde hizmet veriyoruz

Etiketler

Beylikdüzü perdeci

Beylikdüzü perdecileri

Beylikdüzü perde montaj

Beylikdüzü mobil perdeci

Beylikdüzü korniş montaj

perdeci

Beylikdüzü perde magazaları

stor perde modelleri

stor perde fiyatları

beyliduzu perdeci

Beylikdüzü Korniş