beylikdüzü perdeci,beylikdüzü perdeciler,beylikdüzü perde montak,korniş montaj usatsı

İstanbul Beylikdündeki perde atölyemizde ev ve otel tekstili ürünlerinin dikim ve montaj hizmetini veriyoruz. Atölyemizde bütün abiye drape modellerini ,astarlı miflonlu fon,katlama ,balon,krovize ve yatak örtüsü uygulamarını yapıyoruz ayrıca kendi ustalarımıza ait özgün modelleri isteyen müşterilerimize yapıyoruz. Not: Bu Sayfadaki modellerin çogu Greeny Perde Atölyesinin Tasarımlarıdır,isteyenler kopyalayıp kullanabilirler,bu konuda üzerinizde hakkımız yoktur. Önemli Olan modelleri müşteriye gösterdikten sonra tasarım ve dikiş kalitesinden ödün vermeden bire bir uygulamanızdır.Bu konuda teknik destek isteyen olursa bize ulaşsın elimizden gelen destegi saglamaya hazırız.. .

Sahne Perdeleri

kumandalı perdeler,sahne perdeleri beylikdüzü

Kumandalı perde sistemleri mekanizmalı perdelere uyguluyoruz ,stor,zebra,jaluzi,sahne perdesi sitemlerinde oldukça kullanışlıdır.

Kumandalı perdeler elektrik motoruyla hareket ettirilmek suretiyle aşagıya,yukarıya,saga ve sola açılıp kapanabilir.En son akıllı perde sistemlerinde güneş enerjili şarz üniteleri kullanıyoruz,güneşin hareketlerine duyarlı otonom perde sistemleri üretiyoruz,bu perdelrin yazılımlarınıda kendimiz yapıyoruz,kullandıgımız otonom perde kompenentlerinde yüksek kaliteli devreler ,diyotlar ve güvenlik sistemleri kullanıyoruz. perde atolyesi beylikdüzü

Perde Tadilatı

beylikdüzü perde montaj,beylikdüzü korniş montaj ve perde tadilat hizmetleri

Perde dikiş atolyemiz mevcuttur 15 kişilik uzman dikiş ve montaj ustası ile istanbulun ve nitelikli abiye dikiş atolyesine ve montaj ekibine sahibiz .

Mobil servis araclarımız ile perde montajı konusun Beylikdüzü ve çeveresinde hizmet veriyoruz.