Beykent Perdeci,beykent perde,beykent perdeciler,beykent perde tamiri,beykent perde tadilatı,beykent korniş montajı

Beykent perdeci :Keşif ,ölçü alma ve satılan ürünün montajı ücretsizdir.
İstanbulun bütün ilçelerine mobil hizmet veriyoruz.
Ürün Kartelalarımızla evinizde veya iş yerinizde sunum yapıyoruz.
Uygulama yapılacak mekanları şahsen tespit ederek mimari ölçü alınarak ,pratik ve uygun perde tasarımı seçmenize uzman tavsileriyle yardımcı oluyoruz.
Perdelik kumaşların top halinde satışını yapma seçenegi sunuyoruz,top halinde satın aldıgınız ürün piyasa fiyatlarının %50 altındadır,toptan satış prosedürü uygulanır,sizlere oldukça ekonomik çözümler sunmamızı saglar.Beykent Perdeci
.

Sahne Perdeleri

beykent perdeci,kumandalı perdeler,sahne perdeleri,beykent korniş montaj

Beykent Perdeci
Kumandalı perde sistemleri mekanizmalı perdelere uyguluyoruz ,stor,zebra,jaluzi,sahne perdesi sitemlerinde oldukça kullanışlıdır.

Kumandalı perdeler elektrik motoruyla hareket ettirilmek suretiyle aşagıya,yukarıya,saga ve sola açılıp kapanabilir.En son akıllı perde sistemlerinde güneş enerjili şarz üniteleri kullanıyoruz,güneşin hareketlerine duyarlı otonom perde sistemleri üretiyoruz,bu perdelrin yazılımlarınıda kendimiz yapıyoruz,kullandıgımız otonom perde kompenentlerinde yüksek kaliteli devreler ,diyotlar ve güvenlik sistemleri kullanıyoruz. Beykent perdeci.

Perde Tadilatı

beykent perdeci,beykent perdeciler,beykent perde montaj,beykent korniş monatj


Korniş montajında kullandıgımız ekipmanlar uygulama zemini olan tavanın nevisine göre farklılık göstermektedir,Alçıpan tavan,Kartonpiyer tavan ve beton tavan için ayrı ayrı dübeller ve vidalar kullanıyoruz,kornişin saglıklı şekilde montajını gerektiren tüm uygulumaları ustalarımız başarıyla yerine getirir.Mobil servis araclarımız ile perde montajı konusun Beykent ve çeveresinde hizmet veriyoruz.
Perde dikiş atolyemiz mevcuttur 30 kişilik uzman dikiş ve montaj ustası ile istanbulun ve nitelikli abiye dikiş atolyesine ve montaj ekibine sahibiz .

Mobil servis araclarımız ile perde montajı konusun Beykent ve çeveresinde hizmet veriyoruz.