Bahçeşehir Perdeci (Greeny Perde sistemleri)

Tel:0535 483 0633

we have english speaking staff,Akbatı curtain store

bahçeşehir perdeci,bahçeşehir perdeciler,bahçeşehir perde montaj,bahçeşehir korniş montaj

Bahçeşehir Perdeci Keşif ,ölçü alma ve satılan ürünün montajı ücretsizdir.
İstanbulun bütün ilçelerine mobil hizmet veriyoruz.
Ürün Kartelalarımızla evinizde veya iş yerinizde sunum yapıyoruz.
Uygulama yapılacak mekanları şahsen tespit ederek mimari ölçü alınarak ,pratik ve uygun perde tasarımı seçmenize uzman tavsileriyle yardımcı oluyoruz.
Perdelik kumaşların top halinde satışını yapma seçenegi sunuyoruz,top halinde satın aldıgınız ürün piyasa fiyatlarının %50 altındadır,toptan satış prosedürü uygulanır,sizlere oldukça ekonomik çözümler sunmamızı saglar.Bahçeşehir Perdeci
.

Sahne Perdeleri

Bahçeşehir perdeci

bahçeşehir perdeci,kumandalı perdeler,sahne perdeleri beylikdüzü

Bahçeşehir Perdeci
Kumandalı perde sistemleri mekanizmalı perdelere uyguluyoruz ,stor,zebra,jaluzi,sahne perdesi sitemlerinde oldukça kullanışlıdır.

Kumandalı perdeler elektrik motoruyla hareket ettirilmek suretiyle aşagıya,yukarıya,saga ve sola açılıp kapanabilir.En son akıllı perde sistemlerinde güneş enerjili şarz üniteleri kullanıyoruz,güneşin hareketlerine duyarlı otonom perde sistemleri üretiyoruz,bu perdelrin yazılımlarınıda kendimiz yapıyoruz,kullandıgımız otonom perde kompenentleride yüksek kaliteli devreler ,diyotlar ve güvenlik sistemleri kullanıyoruz.Bahçeşehir perdeci

Perde Tadilatı

Bahçeşehir perde montaj

Baheşehir korniş montaj

bahçeşehir perde montaj,bahçeşehir korniş montaj,bahçeşehir pere atolyesi,perde tadilatı

Bahçeşehir Perde dikiş atolyemiz mevcuttur 12 kişilik uzman dikiş ve montaj ustası ile istanbulun ve nitelikli abiye dikiş atolyesine ve montaj ekibine sahibiz .

Mobil servis araclarımız ile perde montajı konusun Bahçeşehir ve çeveresinde hizmet veriyoruz.

Bahçeşehir Perdeci Fırsat ürünü,Petek Modeli
bahçeşehir perde,bahçeşehir perde montaj,bahçehir stor montaj

Bahçehir Perdeci atolyesinde tasarlanan bu yeni model özellikle avangard tarzı yatak odaları için perde dikiş ustalarımız tarafından geliştirilmiştir.

Tül Perde modelimizin farklı ölçülere çoklu drape uygulaması mümkündür.Modelimizin yıkama konusunda çok rahat çamaşır makinasına atılı yıkanabilir,yıkandıktan sonra kornişe tekrar asılıp model gerildikten sonra farbeladaki bütün baklava dilimleri elinizle düzeltmenize gerek kalmadan orjinal formunu bulur,ütü istemez çok rahat kullanılabilir modeldir.

Bahçeşehir Perdecinin faaliyet tanımıdır. Perde satış,perde tadilatı,perde montajı, korniş montajı,kumandalı perde satışı,kumandalı perde tamiratı,motorlu sahne perdesi satışı,onarım ve bakım hizmetleri konularını nasıl bir iş disiplinine göre takip edip yerine getirdigimizi siz degerli perde müşterilerimiz ile paylaşmak istedik.
Bahçeşehir Perdeci Bahçeşehir Perdeciler arsında mobil hizmet veren tek firma olaması sebebiyle Bahçeşehir perde kelimelerinden türeyen firma ismini kullanır.
Hizmet konularımizda bölgesel ismiyle beraber anılır.
Örnegin Beylikdüzü perde Montaj kelimeleri hizmetin teknik tanımını ve perde montaj hizmetinin hangi bölgede yapıldıgı konusunla ilgili, spesifik bir optimizasyondur.
Bahçeşehir perde tadilatı da yine aynı böylegesel hizmet alanı ve hizmetin niteligiyle ilgili kelimelerden kurulmuş algoritma takip edilir.
Perde alışverişi yapacak olan müşterilemizin, bizim perde hakkındaki hizmetimize kolayca ulaşmasını amaclayan ,iş niteligi ve işin eylendigi konumun tanımını içeren sistematik protokol kullanılır.
Perde satış,dikiş,montaj ve perde tadilatı işlerini ikincil kurumlara yaptırmıyoruz,tamamiyle aile şirketi anlayışıyla perde satış uygulamasını perde ürünlerinin tedarikinden son montajına kadar birebir kendimiz yönetiyoruz.
Bu çeşit bir disiplinli çalışmanın amacı Perde tasarımları ve uygulamalarda hataları en aza indirmektir. 3. tarafların dikkatine güvenmiyoruz,bizden olmayan kişilerle çalışmıyoruz,çünkü müşterimize verdigimiz Perde satış hizmetinin kalite eşigini yüksek tutmak, ticari ve ahlaki açıdan bizim için çok önemli.
İşimizle ilgili bütün hizmet konularını önemsiyoruz,Bahçeşehir korniş montajı konusunda Korniş kalitesinden tutun,kullandımız vidalar ve dübeller,vida atım aralıkları,kornişinin takılacagı tavanın zemin durumuna göre yapılır.
Örnegin korniş montajı yapacagımız zemin kartonpiyer tavan ise kartonpiyere uygun ,kartonpiyer arkasında şemsiye gibi açılan kendinden dübelli kelebek vidalar kullanıyoruz. Korniş montaj usatlarımız Hiç bir şartta korniş montaj hizmetine koydugumuz kalite bazlı kuralları ihlal etmezler.Bahçeşehir korniş ustası.
Bahçeşehir Kumandalı stor satışı ve tamiri hakkındaki hizmet prensiblerimiz tamir,bakım ve onarım konusundaki protokole baglı kurallar ile şekillendirilmiştir.
Kumandalı stor perde Bahçeşehir kumandalı stor perdelerde farklı ölçülere farklı gücte perde motorları kullanır,kullandıgımız kumandalı perde motorları test edilmiş ürünlerdir,yıllardır deneyimledigimiz ürün başarı grafigine göre seçtigimiz en dayanıklı ve pratik perde motorlarının satışını yapıyoruz.
Tül perde fiyatları Bahçeşehir konulu hizmetimiz diger perde firmalarının tedarik ve satış presiblerinden farklıdır.
Bahçeşehir perdeci firmamızın perde fiyatlarında kaliteyi koruyarak degerli perde müşterilerimize ekonomik çözümler sunmayı amaçlar.Firmamız Tektilkent ticaret merkezinde konumlu sadece perdecilere satış yapan Toptan perde şubemizin bize tanıdıgı perde kumaşı tedarik kolaylıgından elde ettigimiz fırsatı müşterilerimize daha uygun fiyatteklifleri vermek adına kullanırız,dolayısıyla kelimenin tam anlamıyla toptan fiyatına parakende satış politikasını uygularız.Bukonu hakkında dada detaylı bilgiyi 0535 483 0633 numaralı hizmet hattımızı arayarak ögrenebilirisniz.
Aşagıda belirttigimiz hizmet konularında yukarıda tanımını yaptıgımız hizmet prensibleri uygulanır.
stor perde fiyatları Bahçeşehir
jaluzi perde Bahçeşehir
stor perde montaj fiyatı Bahçeşehir
korniş montaj fiyatları Bahçeşehir
kumandalı perde fiyat
kumandalı perde
Bahçeşehir perdeciler
Perde satış,perde ölçüsü alımı,keşif,sunum ve montaj hizmetlerimiz ücretsizdir.
Hizmet konularımız hakkında dada detaylı bilgiyi 0535 483 06 33 numaralı hizmet hattımızı arayarak ögrenebilirisniz.