Akbatı perdeci,bahçeşehir perdeci,beylikdüzü perdeci,beylikdüzü perdeciler,beylikdüzü perde montak,korniş montaj usatsı

Akbatı Perdeci ,Keşif ,ölçü alma ve satılan ürünün montajı ücretsizdir.
İstanbulun bütün ilçelerine mobil hizmet veriyoruz.
Ürün Kartelalarımızla evinizde veya iş yerinizde sunum yapıyoruz.
Uygulama yapılacak mekanları şahsen tespit ederek mimari ölçü alınarak ,pratik ve uygun perde tasarımı seçmenize uzman tavsileriyle yardımcı oluyoruz.
Perdelik kumaşların top halinde satışını yapma seçenegi sunuyoruz,top halinde satın aldıgınız ürün piyasa fiyatlarının %50 altındadır,toptan satış prosedürü uygulanır,sizlere oldukça ekonomik çözümler sunmamızı saglar.
.

Sahne Perdeleri

akbatı perdeci,kumandalı perdeler,sahne perdeleri beylikdüzü

Akbatı Perdeci Kumandalı perde sistemleri mekanizmalı perdelere uyguluyoruz ,stor,zebra,jaluzi,sahne perdesi sitemlerinde oldukça kullanışlıdır.

Kumandalı perdeler elektrik motoruyla hareket ettirilmek suretiyle aşagıya,yukarıya,saga ve sola açılıp kapanabilir. Akbatı perdeci. En son akıllı perde sistemlerinde güneş enerjili şarz üniteleri kullanıyoruz,güneşin hareketlerine duyarlı otonom perde sistemleri üretiyoruz,bu perdelErin yazılımlarınıda kendimiz yapıyoruz,kullandıgımız otonom perde kompenentlerinde yüksek kaliteli devreler ,diyotlar ve güvenlik sistemleri kullanıyoruz.

Perde Tadilatı

akbatı perde montaj,akbatı korniş montaj,akbatı perde tadilatı

Perde dikiş atolyemiz mevcuttur 30 kişilik uzman dikiş ve montaj ustası ile istanbulun ve nitelikli abiye dikiş atolyesine ve montaj ekibine sahibiz .

Mobil servis araclarımız ile perde montajı konusun Akbatı ve çeveresinde hizmet veriyoruz.

akbatı perde montaj,akbatı korniş montaj,akbatı perde tadilatı
Aşagıda korniş montajı için kullandıgımız dübel çeşitleri şemasını görebilirsiniz .
stor  montaj ustası,korniş montaj ustası,akbatı perdeciperde montaj,korniş montaj,kumandalı perde akbatı Akbatı ve çevresinde korniş ve stor perde montaj hizmetleri veriyoruz. Matkap ile montaj korniş montajı yapıyoruz,Farklı tavan zeminlerine uygun dübel ve vida kullanarak uzun ömürlü saglam uygulamalar yapıyoruz.
Özellikle kartonpiyer tavanlarda kullandıgımız dübeller ve vidalar tavan zeminde 4 ayaklı paraşüt gibi geriye açılarak gayet saglam olarak zemine tutnmasını saglıyoruz.
Bizim taktıgımız kornişlerde düşme yada aşagı dogru bel verme problemleri olmaz çünkü gerekli zeminlere gerekli vida ve dübelleri kullanıyoruz.